Просмотр темы - Організувати на Брест-Литовському шосе місця для розвороту | Форум Клуба жильцов и инвесторов ЖК Брест-Литовский - club-bl.kiev.ua
Изменить размер шрифта

Интернет реклама УБС
Текущее время: 16 дек 2018 02:34

Автор Сообщение
 Заголовок сообщения: Організувати на Брест-Литовському шосе місця для розвороту
СообщениеДобавлено: 14 дек 2015 16:32 
давно здесь сижу

секция: 3
квартира: 190
этаж: 3
name: Victoria
На сайті КМДА триває збір підписів під петицією "Організувати на Брест-Литовському шосе місця для розвороту на спорткомплекс Чайка та ЖК Чайка таким чином, що виключить виникнення регулярних ДТП та смертей людей в них: естакади, світлофори, тощо"

https://petition.kievcity.gov.ua/petition/?pid=1442

Вернуться наверх

Заголовок сообщения: Re: Організувати на Брест-Литовському шосе місця для розворо
СообщениеДобавлено: 14 дек 2015 19:17 
я живу на форуме БЛ

секция: 1
квартира: 111
этаж: 13
name: Roman
viktoria писал(а):
На сайті КМДА триває збір підписів під петицією "Організувати на Брест-Литовському шосе місця для розвороту на спорткомплекс Чайка та ЖК Чайка таким чином, що виключить виникнення регулярних ДТП та смертей людей в них: естакади, світлофори, тощо"

А таком виде - я категорически против, подписывать не буду.
Никаких светофоров там быть не должно, иначе стояк будет круглосуточный.

Только эстакада, как строили в Стоянке, но в итоге забили...

Вернуться наверх

Заголовок сообщения: Re: Організувати на Брест-Литовському шосе місця для розворо
СообщениеДобавлено: 15 дек 2015 10:34 

секция: 2
квартира: 140
этаж: 9
name: Anna
rever писал(а):
Никаких светофоров там быть не должно, иначе стояк будет круглосуточный.

Роман, Вы ездили по Новообуховской трассе? Там покрытие похуже, но 130 запросто можно ехать (а некоторые и обгоняют как стоящую при этом). Там есть несколько светофоров-Ходосеевка (и еще где-то) - и ни разу из-за них не видела пробок.
Эстакада- дело дорогое и долгое, а светофор бы нам очень помог.
Я подписала. И специально зарегистрировалась на форуме ЖК Чайки, создала такую же тему, т.к. дело и и их касается. И собрать 10 000 подписей- непросто в сжатые сроки. Поэтому прошу еще где-то распространить, кто еще имеет идеи.

Вернуться наверх

Заголовок сообщения: Петиція щоб організувати на Брест-Литовському шосе розворот
СообщениеДобавлено: 18 дек 2015 11:59 
я тут недавно

секция: 4
квартира: 345
этаж: 16
name: Anna

Автор петиції: Полянський Михайло Олексійович

Зібрано 1618 підписів залишилось 8382 підписів

Чому це важливо? Тому, що там регулярно гинуть люди!!!
При виконанні розвороту водію необхідно перетнути три полоси оживленого потоку машин, який практично не має розриву. Кожного дня, їдучи на роботу та додому, я спостерігаю величезну чергу легкових авто та завантажених фур, що збирається в крайній лівій полосі (а інколи і в дві полоси) для виконання розвороту. І маневр кожного авто - це спроба встигнути проскочити між невеличким розривом потоку в три полоси, що рухається із швидкість до 100 км!!! День через день - то ДТП з тим, хто розвертався і не встиг проскочити, то з тими, кому довелося гальмувати, щоб пропустити того, хто розвертається. Часто при такому гальмуванні зіштовхується по три-чотири авто. І на превеликий жаль, там гинуть люди...
Ідеальний варіант - побудувати розворот на естакаді, що взагалі не буде гальмувати потоки машин.
Також можна обмежити швидкість руху до 40-60 км/год в аварійних місцях, або поставити світлофор таким чином, щоб регулювати крайню ліву смугу (для розвороту) та зустрічний транспорт, не гальмуючи попутний потік. Варіанти завжди є, було б бажання!
На написання петиції надихнуло ДТП (11.12.2015) на розвороті на ЖК Чайка, де загинуло дві людини. Посилання на відео нижче:
https://www.youtube.com/watch?v=McAWu5H ... e=youtu.be

Вернуться наверх

СообщениеДобавлено: 23 ноя 2018 17:24 
я живу на форуме БЛ

секция: 7
квартира: 229
этаж: 11
name: Svyat
Дописались :) Сфетоворы на поворот на ул. Связистов появились :)
Соседи, просьба не полениться и каждому обратиться в Мининфраструктуры, чтобы ул. Связистов была освещаема
Письмо здесь https://drive.google.com/open?id=1QzDtV ... mzyNtaHnqM

Вложения:
Поворот на Связистов.jpg
Поворот на Связистов.jpg [ 39.16 KiB | Просмотров: 46 ]
Вернуться наверх