Просмотр темы - Що думаєте | Форум Клуба жильцов и инвесторов ЖК Брест-Литовский - club-bl.kiev.ua
Изменить размер шрифта

Интернет реклама УБС
Текущее время: 16 дек 2018 01:49

Автор Сообщение
 Заголовок сообщения: Що думаєте
СообщениеДобавлено: 02 дек 2014 23:48 
я тут пока осваиваюсь

секция: 1
квартира: 58
этаж: 10
name: mvp
Всим доброго вечора.
Ситуація така:
На нашому поверсі вже декілька років велися розмови між сусідами про встановлення металевих дверей. Ми з чоловіком не підтримали ідеі з дверима.

Нещодавно, ми були змушені на деякий час виіхати з краіни. Не хотілося залишати квартиру пустою, запросили пожити своіх рідних, звісно безоплатно, оформили необхідні документи, довіреності, все нотаріально завірено, як і має бути.
Одного чудового дня, мені подзвонила сестра, сказала, що стоять двері. Постукали до сусідів, ті затребували 900 грн., і тільки після оплати пообіцяли видати ключі. Спиралися на те, що більшість людей на поверсі вирішила встановити двері ( більшістю мається на увазі 4-и квартири проти 3-х) Сестра вже була готова заплатити, але ми не дозволили цього робити, вирішили самі розібратися в даній ситуаціі вже по приізду. Дверима ми дуже незадоволені, але заради більшості готові зтерпіти це неподобство, хай собі стоять.

Але ж як потрапити до квартири? Ключів не дають. Декілька разів наші рідні чекали поки хтось вийде, стукали до сусідів, запізнювались на роботу.
Коли пересіклися нарешті з сусідами, сказали ім, що якщо вони не дадуть ключів, то вони змушені будуть викликати міліцію, бо ж як ще можно потрапити додому. І от тут почалося, одна сусідка почала погрожувати своім чоловіком, що він в неі юрист, якщо посміють викликати міліцію то вони нам влаштують, що вони ніхто щоб відстоювати своі права, що хазяін квартири повинен сплачувати податок як орендодавець і багато іншого.

А на наступний ранок, сусідка з 61 квартири ледве не локтями відштовхувала іх від тих дверей, в той сас як вони намагалися швидко вибігти слідом за нею, перед носом закрила двері.

Люди, що відбувається? І як це можна назвати.

Заплатили сьогодні, 900 грн, грошей зовсім не шкода, проблема зовсім не в грошах, а у відношенні людей.

Невже не можно було по доброму, занасти ключі, між іншим сказати, що ви тут витратились трохи, буде можливість занесіть нам гроші.

Последний раз редактировалось mvp 03 дек 2014 16:55, всего редактировалось 6 раз(а).

Вернуться наверх

Заголовок сообщения: Re: Хто розсудить
СообщениеДобавлено: 03 дек 2014 00:25 
я живу на форуме БЛ

секция: 4
квартира: 299
этаж: 7
name: Taras
Чесно - мені важко сказати, що я думаю про ваших сусідів. Якщо вже постаратися бути надзвичайно толерантним, то я таких людей не розумію. З юридичної точки зору - очевидний кримінал: незаконне перешкоджання доступу до приватної квартири і вимагання. Якщо маєте час і нахнення - треба боротися.

Вернуться наверх

СообщениеДобавлено: 03 дек 2014 08:12 
я тут пока осваиваюсь

квартира: 58
этаж: 10
name: mvp
[quote="Тарас"]Чесно - мені важко сказати, що я думаю про ваших сусідів. Якщо вже постаратися бути надзвичайно толерантним, то я таких людей не розумію. З юридичної точки зору - очевидний кримінал: незаконне перешкоджання доступу до приватної квартири і вимагання. Якщо маєте час і нахнення - треба боротися.

Дякую, Тарас!

Знаєте, боротися якраз немає часу.
зараз і так купа набагато важливіших питань. И такоі можливості немає, так як знаходимось не в Украіні.

Думаю, якби ми почали діяти, правда була б на нашій стороні. Але ми не будемо цього робити. Попереду Різдво, нащо псувати собі настрій.

Прикра ситуація, але стало легше. Краще бути ображеним, ніж самому когось образити.

Ще раз дякую, за те, що прониклися ситуацією.

З повагою, Тетяна Магазій.

Последний раз редактировалось mvp 03 дек 2014 22:17, всего редактировалось 2 раз(а).

Вернуться наверх

СообщениеДобавлено: 03 дек 2014 10:24 
я живу на форуме БЛ

секция: 8
квартира: 309
этаж: 8
name: Igor
Вопрос ставить дверь или не ставить сложный. На сколько я знаю установка такой двери запрещена с точки зрения пожарной безопасности. Плюс после установки двери будет захламляться коридор, плюс его надо будет самостоятельно убирать. Тут надо понимать аргументацию соседей - зачем эта дверь нужна. Не все вопросы можно решать большинством.

Например: когда мы герметизировали швы между домами, большинство соседей согласилось на герметизацию, а несколько этажей нет. Но тут штука какая - от продувания спасет только полная герметизация, а частичная может только немного улучшить ситуацию. И как тут поступать?

У Вас ситуация немного другая.

Но после ее установки и ограничения доступа к квартире я бы поступил следующим образом:
1. Вызов милиции, т.к. никто не может ограничить Вам доступ к вашей квартире, а тем более никто не может ограничивать вашу свободу перемещения (в случае, когда нет возможности выйти из квартиры)

2. Если ситуация продолжается - я бы просто срезал дверь болгаркой. И потом пусть судятся, доказывают, что хотят. После этого это их проблемы.

Вернуться наверх

СообщениеДобавлено: 03 дек 2014 11:21 
я тут недавно

квартира: 16
этаж: 4
name: Eugeniya
Да уж, думала у нас соседи более вменяемые люди...как минимум все это незаконно, ну а по человечески очень бесчеловечно! Позор соседи!!! :po_zor: :po_zor: :po_zor:
Я бы конечно тоже вызывала милицию и срезала двери, если по другому не доходит!
Правда однозначно на вашей стороне!

Вернуться наверх

Заголовок сообщения: Re: Що думаєте
СообщениеДобавлено: 03 дек 2014 16:27 
давно здесь сижу

секция: 3
квартира: 190
этаж: 3
name: Victoria
Люди, подумайте перш за все за пожежну безпеку!
Я не знаю навіть, чи працюють наші датчики поквартирно, а тут ще такі перешкоди.

двері це добре, до Вас ніхто не потрапить взяти те, що погано лежить. Але от якщо Ви не зможете вибратись з квартири і коридору!?

Крім того, за пожежну безпеку відповідає ОСББ. Тобто, за таке самовільне встановлення дверей на замку, до якого ніхто не має ключів, як на мене, 100% порушення техніки безпеки і правил пожежної безпеки.

звертайтесь до голови правління ОСББ. сусіди, які встановили двері, мають дати ключі від дверей як сусідам так і відповідальному з ОСББ на всякий випадок.

Вернуться наверх

Заголовок сообщения: Re: Що думаєте
СообщениеДобавлено: 14 ноя 2018 18:11 
я живу на форуме БЛ

секция: 7
квартира: 229
этаж: 11
name: Svyat
Що думаєте? - що краще: власний найнятий персонал з сумнівною відповідальністю чи договір ОСББ з керуючою компанією?

Вернуться наверх